Ambulatoorse ravi ja diagnostika kliiniku koosseisu kuuluvad ambulatoorse ravi ja diagnostika osakonnad.

Ambulatoorse ravi ja diagnostika kliinik abistab oma patsiente terviseprobleemide kiirel ja täpsel diagnoosimisel ja tõenduspõhise raviteenuse osutamisel.

Töötame tänapäevastes töötingimustes ning kasutame kaasaegset meditsiinitehnikat. Meie igapäevastes tegevustes on esikohal sõbralik ning tähelepanelik suhtumine patsientidesse, pereliikmetesse ja kolleegidesse. 

Kliinik on hinnatud õppebaasiks tulevastele bioanalüütikutele, radioloogiatehnikutele, arstidele ja õdedele. Praktika ajaks on võimalik saada majutus ühiselamus. Selleks võtta ühendust kogukonnateenuste juhiga e-posti teel: triinu.roigas@vmh.ee. 

Kliiniku töötajatele pakume lisaks mitmekesisele ja huvitavale meeskonnatööle enesetäiendamise võimalusi sise- ja väliskoolitustel, traditsioonilisi ühiseid vabaajaüritusi, taastusravis võimlemist ja muid soodustusi. 

Vaata kontakte siit.

Praktika ambulatoorse ravi ja diagnostika kliinikus

SA Viljandi Haigla on praktikabaasiks TÜ arstiteaduskonna üliõpilastele ja residentidele ning Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ja Tallinna Meditsiinikooli õenduspersonalile. Meie osakonna läbib iga aasta kirurgiapraktika IV ja VI kursuse arstiteaduskonna üliõpilased, kes on hinnanud positiivselt saadud kogemusi. Praktika ajaks on võimalik saada ka majutus ühiselamus. Selleks võtta ühendust 
kogukonnateenuste juhiga e-posti teel triinu dot roigas at vmh dot ee.