Kaitse end Covid-19 vastu ja võida iPhone 12 või Partner kinkekaart

17.08.2021

Koostöös Viljandi Hariduse Arengufondiga avas Viljandi haigla vaktsineerimiskabinetid Viljandi Kesklinna koolis ning Viljandi Jakobsoni koolis, kuhu on oodatud Covid-19 vastu Pfizeri vaktsiiniga vaktsineerima linna ja maakonna õpilased, pered, koolide töötajad ja kõik teised soovijad.

 

Kesklinna koolis ja Jakobsoni koolis saab vaktsineerida 17., 18., 19., 23., 24., 25., 26. ja 27. augustil kell 11-19.

 

Samuti oodatakse 23. ja 24. augustil kell 10-18 Viljandi Gümnaasiumis vaktsineerima kõiki õpilasi, nende pereliikmeid ning õpetajaid.

 

Vaktsineerimine toimub elava järjekorra alusel, eelregistreerimiseta. Kaitsesüstile on oodatud kõik alates 12. eluaastast. Noorematel kui 18-aastastel õpilastel peab kaasas olema vanem või eestkostja või eelnevate kirjalik nõusolek.

 

Viljandi Hariduse Arengufond kutsub üles kõiki õpilasi veel enne kooliaasta algust kaitsesüstile Covid-19 vastu. Selleks, et osalust ergutada loositakse mõlema vaktsineerimisnädala lõpul välja Apple’i nutitelefon iPhone 12. Nutitelefon loositakse välja kummagi nädala viimase vaktsineerimispäeva lõppedes nädala jooksul vaktsineerimas käinud õpilaste seas. Samuti loositakse iPhone 12 välja Viljandi gümnaasiumis vaktsineerimas käinud õpilaste vahel. Kokku läheb loosi 5 nutitelefoni.

 

Lisaks loositakse iga päev igas koolis kõigi vaktsineerimas käinute vahel välja kolm 50-eurost Partner kinkekaarti, et lisaks kaitstusele ka kooliasjad kenasti varutud saaksid. (Loosimistes osalevad ka 16.08 vaktsineerimas käinud)

 

Võitjatega võetakse ühendust loosimiste järel telefoninumbril, mis on kantud registreerimislehele. Võitjate nimed avaldatakse nende soovi korral. Loosimises ei osale vaktsineerijate, Viljandi haigla ega  Viljandi Hariduse Arengufondi juhatuse pereliikmed.

 

 

 

Krista Valdvee

koostööteenuste juht

SA Viljandi Haigla

5349 5332

krista dot valdvee at vmh dot ee