Viljandi haigla uus kommunikatsioonijuht on Ene Veiksaar

02.01.2020

 PRESSITEADE
SA Viljandi Haigla
02.01.2020

Uuest aastast asus SA Viljandi Haigla kommunikatsioonijuhina tööle ajakirjanik ja suhtekorraldaja Ene Veiksaar. Viljandi 4. keskkooli järel lõpetas ta Tartu Ülikooli ajakirjanikuna ning omandas samas magistrikraadi avalike suhete ja teabekorralduse erialal. Ta on töötanud 10 aastat saatejuhina Eesti Raadios ja peatoimetajana Raadio2-s ning 10 aastat uudisteankruna TV3-s, viinud läbi meediakoolitusi ning erinevaid suhtekorraldusprojekte.

„Tervishoid on väga tundlik valdkond. Olles olnud tegev nii siin- kui sealpool „rindejoont", usun, et minu haridus- ja töökogemus nii ajakirjaniku kui suhtekorraldajana suudab luua lisaväärtust meediasuhetes ning info liikumises meedikute, partnerite ja abivajajate vahel," ütles Ene Veiksaar ja lisas, et tööpõld saab olema lai, sest Viljandi haigla on uuenduste kursil. Samaaegselt Viljandi haigla- ja tervisekeskuse rajamisega plaanitakse muuta maakonna tervise- ja sotsiaalteenuste osutamine terviklikumaks ja inimesekesksemaks.

Viljandi haigla senine kommunikatsioonijuht Krista Valdvee keskendub teenuseosutamise inimlähedasemaks muutmisele ning uue haigla ja tervisekeskuse arendamisele. Kesklinna rajatav haigla- ja tervisekeskuse hoone avatakse 2023. aastal. „Eesmärk on tuua ühte hoonesse kokku kogu ravi- ja sotsiaalteenuste pika ahela kõik lülid ning panna nad kiiresti ja paindlikult ühtse meeskonnana tööle selleks, et päästa inimeste elusid. Me tahame viia meditsiiniteenuste juhtimise ja kvaliteedi uuele tasemele," ütles SA Viljandi Haigla juhatuse esimees Priit Tampere. „Krista ja Ene kogemused ning teadmised toetavad meie püüdlusi olla oma patsientidele ja klientidele tervishoiuga seotud terviklahenduste ning kindlustunde pakkuja".

Sihtasutus Viljandi Haigla on Eesti suurimaid üldhaiglaid, mis ühendab endas 5 kliinikut ja 2 keskust. Enam kui 890 töötajaga haigla on Viljandimaa suurim tööandja.

Lisainfo:
Krista Valdvee
SA Viljandi Haigla koostööteenuste juht
krista dot valdvee at vmh dot ee
5349 5332

Ene Veiksaar
SA Viljandi Haigla kommunikatsioonijuht
ene dot veiksaar at vmh dot ee
5301 6518