Kabinet Arst E T K N R Märkused
Endokrinoloog Hella Vides 9-15 9-15 9-14
(8. ja 22.03)
9-15 8-12 27.03-2.04 puhkus
Endoskoopilised uuringud Tiidrek Koemets - - 9-13 9-13 -
Günekoloog Malle Praks - - - - - vastuvõtte ei toimu
Günekoloog Kaja Saarepuu 8-10
13-16
(13. ja 27.03)
8-10
13-16
(7.ja 28.03)
10-12
13-16
(1., 8. ja 29.03)
8-12
(2., 9. ja 16.03)
8-12
(17.ja 31.03)
Günekoloog Ingrid Alesma 8-12 8-12
(14. ja 28.03)
8-12 8-10
13-16
(2., 23. ja 30.03)
10-15
(10. ja 17.03)
Günekoloog Leeni Soomere 8-12
13-16
(6.ja 27.03)
- 8-12
13-16
(1., 8., 15. ja 29.03)
8-12
13-16
(2., 9., 16. ja 30.03)
8-16
(17.03)
Günekoloog Maret Metsmaa - 8-12
(7. ja 21.03)
13-16
(14.03)
- - -
Kardioloog Mai Soots - 10-16 8-14 10-16
10-12 (02.03)
- 23.-24.03 koolitus
Kardioloog Ester Keba - 8-14 - 10-16
10-13 (02.03)
8-14 23.-24.03 koolitus
Kõrva-nina-kurgu arst Marek Metsmaa - 9-14 - - 9-14 28.02-3.03 koolitus
Kirurg Jaan Kõiv 9-15.30 - - - -
Kirurg Tiidrek Koemets - - - - 9-15.30
Kirurg Andres Tiit - 9-15.30 - - -
Kirurg Mati Lüdimois - - - 9-15.30 -
Kirurg Jüri Lai - - 9-15.30 - -
Kopsuarst Asta Rosenfeldt 8-14 8-14 - - -
Kopsuarst Alvi Mikk - - - 9-14 -
Kopsuarst Liisi Saluveer - - 8-14 - -
Lastearst Gerli Mirka 11-15
(13., 20. ja 27.03)
- 12-15.30 - -
Lastepsühhiaater Reet Madisson - 9-13 - - -
Lastepsühhiaater Marja-Liisa Samoldin - - - 9-15
(16.03)
9-15
(3., 10. ja 24.03)
Logopeed Reet Nigol 15-18 15-18 - - -
Logopeed Aita Kolts - - - - 11-14 Vastuvõtt ainult erialaarsti suunamisega
Naha- ja suguhaiguste arst Aade Topnik 9-15 - - - 9-15
Naha- ja suguhaiguste arst Marge Tampere 9-15 9-14 9-15 10-16 9-15 22.03 koolitus
Neuroloog Aili Orula - 8-14 8-14 8-14 8-12 7.-13.03 puhkus
Neuroloog Katrin Sonn - 12.20-15 - 9-12 - 1.-21.03 puhkus
Neuroloog Viktor Brin - 8-14 - 8-14
(9., 16., 23. ja 30.03)
-
Neuroloog Veera Tretjakova - 12.40-15 12.40-15 - 1.-21.03 v/v ei toimu
Noorte nõustaja Marge Tampere
(noormehed)
- 13.30-14.30 - - -
Noorte nõustaja Malle Praks - - - - - vastuvõtte ei toimu
Noorte nõustaja Tiia Helve - - - - 9-16
Noorte nõustaja Esta Vahtra - - - 13-16
Psühhiaater Carmen Arak - 9-12 - - -
Psühhiaater Ann Veiken - - - 9-15 - 16.-22.03 puhkus
Psühhiaater Ene Reinsalu 9-11 - - - -
Psühhiaater Made Tamm - - - - 10-13
Psühhiaater Olev Toomla 8.15-15 - - - -
Psühhiaater Üllar Kerner - - 9-13 9.30-13 -
Psühhiaater Riina Arendi - 11-15.30
(14. ja 21.03)
- - -
Psühhiaater Valdar Parve - - 12-14 - -
Psühhiaater Pille Talvik - - - 12-15 -
Psühholoog Margit Saks 9-11 - - - -
Psühholoog Aili Pajula - - - 8-10 -
Psühholoog Anneli Veeret 8.30-13 - 8.30-15.30 - - Kolmapäeviti pereteraapia lastele
Psühholoog Karmen Vool - - 8.30-15.30 - -
Psühholoog Maarja Mõttus 9-12 - 9-12 9-12 -
Psühholoog Andres Riimets - 8:30-15 - - -
Reumatoloog Mare Tender 8-15 - - - 8-15
(3. ja 17.03)
Silmaarst Kadri Põder 8-14 8-14 8-14 8-14 8-14
Silmaarst Ljudmila Gorjatševa - - 8-15 - -
Sisehaiguste arst Heldi Ainjärv - 13-15 - - -
Taastusravi arst Made Vunk - - 8.20-12
(1. ja 22.03)
- -
Taastusravi arst Mare Koort - - 8.20-14 (8., 15. ja 29.03)
12.40-15 (1. ja 22.03)
- -
Taastusravi arst Krista Lääne 8-14 8-12 - 8-14 8-14
Töötervishoiu arst Ene Adamson - - 9-11 -
Uroloog Tõnu Juul 10-13
(6., 13. ja 27.03)
- - - -