Kabinet Arst E T K N R Märkused
Endokrinoloog Hella Vides 9-15
(4., 11.11 ja 18.11)
9-15
(5., 12.11 ja 19.11)
9-12
(6.11 ja 20.11)
9-12
(7.11)
9-14
(14.11 ja 21.11)
8-12
(1., 15.11 ja 22.11)
7.-8.11 koolitus
Endoskoopilised uuringud Tiidrek Koemets - - 9-12
(13., 20.11 ja 27.11)
- -
Endoskoopilised uuringud Enno Kase - 9-12
(12.11 ja 19.11)
9-11
(26.11)
- - -
Endoskoopilised uuringud Marina Kanter - - - - - 9-13
(23.11, laupäev)
Günekoloog Malle Praks 8-12
13-16
(4., 11.11 ja 25.11)
8-12
(5.11 ja 26.11)
8-12
13-15
(6.11 ja 27.11)
8-12
13-16
(7.11 ja 28.11)
-
Günekoloog Kaja Saarepuu - 8-10
13-16
(5., 12.11 ja 19.11)
10-12
13-16
(6., 13., 20.11 ja 27.11)
8-12
(7., 21.11 ja 28.11)
8-12
(15.11 ja 29.11)
Günekoloog Ingrid Alesma 8-12
(18.11)
8-12
(5., 19.11 ja 26.11)
8-12
(6.11 ja 13.11)
8-10
13-16
(14.11 ja 28.11)
10-12
13-16
(8., 22.11 ja 29.11)
Günekoloog Leeni Soomere 8-12
13-16
(18.11)
8-12
13-16
(19.11 ja 26.11)
8-12
13.16
(20.11 ja 27.11)
8-12
13-16
(14.11 ja 28.11)
8-12
13-16
(1.11 ja 8.11)
Günekoloog Maret Metsmaa - 8-12
(5., 12.11 ja 26.11)
- 8-12
13-16
(7.11 ja 14.11)
-
Günekoloog Diana Vanaveski - - 9-12
13-16
(6., 13., 20.11 ja 27.11)
- -
Kardioloog Mai Soots - 10-16 8-14 10-16 - 5.-29.11 puhkus
Kardioloog Ester Keba - 8-14 - 10-16 8-14 7.-8.11 puhkus ja 15.11 koolitus
Kõrva-nina-kurgu arst Marek Metsmaa - 9-14 - - 9-14
Kirurg Jaan Kõiv 9-15.30
(4., 11., 18.11 ja 25.11)
9-15.30
(12.11)
- - -
Kirurg Tiidrek Koemets - - - - 9-15.30
(8., 15., 22.11 ja 29.11)
Kirurg Andres Tiit - 9-15.30
(19.11 ja 26.11)
- - -
Kirurg Mati Lüdimois - - - 9-15.30
(7., 14., 21.11 ja 28.11)
Kirurg Enno Kase - - 9-15.30
(6., 13., 20.11 ja 27.11)
- -
Kopsuarst Asta Rosenfeldt 8-14 8-14 - - -
Kopsuarst Alvi Mikk - - - 8-13
(21.11)
9-13
(14.11)
9-13
(1., 8.11 ja 29.11)
9-14
(15.11)
Kopsuarst Helina Survo - - 9-15 9-15
(7.11 ja 28.11)
-
Lastearst Tiia Voor - - - - -
Lastearst Gerli Mirka 12-15 - 10-13 - -
Lastepsühhiaater Reet Madisson - 8-12 - - -
Lastepsühhiaater Madis Parksepp 10-14 - - - -
Lastepsühhiaater Marja-Liisa Samoldin - - 9-14 10-15 -
Logopeed Reet Nigol 15-18 15-18 - - -
Naha- ja suguhaiguste arst Aade Topnik 9-15 - - - 9-15 22.11 koolitus
Naha- ja suguhaiguste arst Marge Tampere 9-15 9-14 9-15 10-16 9-15 7.-8.11 ja 22.11 koolitus
Neeruhaiguste arst Leelo Järv - - - 8-13
(14.11)
-
Neuroloog Aili Orula - 8-14 8-14 8-14 8-12 kuni 18.11 vastuvõttu ei toimu
Neuroloog Ülla Linnamägi - - - - 8.30-15
(8.11 ja 29.11)
Noorte nõustaja Marge Tampere
(noormehed)
- 13.30-14.30
(5.,12.,19.11 ja 26.11)
- - -
Noorte nõustaja Malle Praks - 13-16
(5.11 ja 26.11)
- - 8-16
(1., 8.11 ja 29.11)
Noorte nõustaja Tiia Helve 8-15
(4., 11., 18.11 ja 25.11)
- - -
Noorte nõustaja Esta Vahtra - - 9-16
(13., 20.11 ja 27.11)
- -
Psühhiaater Carmen Arak - 9-12 - - - 4.-19.11 puhkus
Psühhiaater Ann Veiken - - - 10-15 -
Psühhiaater Olev Toomla 8.15-15 - - - -
Psühhiaater Riina Arendi - - - - 9-14
(1., 22.11 ja 29.11)
Psühhiaater Üllar Kerner - - 9.30-13 10-13 -
Psühholoog Margit Saks 9-11 9-15 - - -
Psühholoog Karmen Vool - - 8.30-15.30 - - 28.10-3.11 puhkus
Psühholoog Maarja Mõttus 9-14 - 9-14 9-14 -
Psühholoog Andres Valk - 9-15.30 - - - 4.-10.11 puhkus
Psühholoog Riina Pürg - - 9-16 - -
Psühholoog Heleri Olo - 10-15 - - -
Reumatoloog Mare Tender - - - - - Novembris vastuvõttu ei toimu.
Silmaarst Kadri Põder 8-14
(11., 18.11 ja 25.11)
8-16
(4.11)
8-14 8-14 8-14
(7.11)
8-16
(21.11)
8-16
(1., 8., 15.11 ja 22.11)
28.-29.11 koolitus
Silmaarst Ljudmila Gorjatševa - 8-15 8-15 - -
Silmaarst Diana Letjutšaja - - - - -
Silmaarst Aleks Kree - - - 9-16
(14.11)
-
Sisearst Heldi Ainjärv - 13-15 - - - 25.-29.11 puhkus
Taastusravi arst Made Vunk - - 8.20-12 - -
Taastusravi arst Mare Koort - - 13-14
(20.11 ja 27.11)
8.40-12 -
Taastusravi arst Krista Lääne 10-12
(4.11 ja 11.11)
10-14
(18.11 ja 25.11))
8.20-12 - 10-12 1.11 ja 22.11 koolitus
Töötervishoiu arst Ene Adamson - - 9-11 - -
Uroloog Tõnu Juul 10-13 - - - -