Kabinet Arst E T K N R Märkused
Diabeediõde Reelika Espenberg - - 8-15
(13.10)
10-11
(7, 21 ja 28)
8-15
(14.10)
8-15
(15.10)
Endokrinoloog Hella Vides 9-15 9-15 8-12
(27.10)
9-14
(7, 21 ja 28)
8-12
(1, 8, 22 ja 29)
Endoskoopilised uuringud Tiidrek Koemets - - 9-11 - - A405
Endoskoopilised uuringud Enno Kase - 9-11 - - -
Günekoloog Kaja Saarepuu 8-10 ja 13-16
(18.10)
8-10 ja 13-16
(19 ja 26)
- 8-12
(14 ja 21)
8-12
(1.10)
Günekoloog Ingrid Alesma 8-12
(11.10)
8-12
(5, 12 ja 19)
8-12
(6, 13 ja 20)
- 10-12 ja 13-16
(1, 8 ja 15)
Günekoloog Maret Metsmaa - 8-12, 13-16
(5 12 ja 29)
- 8-12,13-16
(7, 14 ja 21)
-
Günekoloog Diana Vanaveski - - 9-12 ja 13-16 - -
Günekoloog Malle Praks - - - 8-12, 13-16
(14, 21 ja 28)
-
Infektsionist Kadri Kõivumägi - 13-15
(14.10)
- - -
Kardioloog Mai Soots - 10-16 8-14 9-15 -
Kardioloog Ester Keba - 8-14
(5, 12 ja 26
8-11
(19.10)
- 9-15 8-14
(1, 8, 15 ja 29)
8-12
(22.10)
Kõrva-nina-kurgu arst Marek Metsmaa - 8.40-14
(5, 12 ja 19)
- - 8.40-14
(1, 15 ja 22)
06-10 koolitus, 25-31 puhkus
Kõrva-nina-kurgu arst Siret Salben 8.20-15.20
(4.10)
- 8.20-15.20
(13ja 20)
8.20-15.20 -
Kirurg Jaan Kõiv 9-16 - - - -
Kirurg Tiidrek Koemets - 8.45-16
(19.10)
- - 8.45-16
Kirurg Andres Tiit - 8.45-16
(5, 12 ja 26)
- - -
Kirurg Mati Lüdimois - - - 8.45-16 -
Kirurg Enno Kase - - 8.45-16 - -
Kopsuarst Asta Rosenfeldt 8-14 8-14 - - -
Kopsuarst Alvi Mikk - - - 8-14
(7 ja14)
8-14
Kopsuarst Helina Survo-Charaf - - 9-15 9-15
(21 ja 28)
-
Lastearst Gerli Mirka 9.30-12
(4, 11 ja 18)
12.30-14
(25.10)
- 12-14 - -
Lastearst Maarja Kärsin 12.30-14
(4, 11 ja 18)
- - - -
Lastepsühhiaater Reet Madisson - 8-12 - - -
Lastepsühhiaater Madis Parksepp 10-14 - - - -
Lastepsühhiaater Liisa Vister 8-14 8-12 8-14 8-14
Logopeed Reet Nigol 15-18 15-18 - - -
Naha- ja suguhaiguste arst Aade Topnik - - - - 9-15
Naha- ja suguhaiguste arst Marge Tampere 9-15
(4, 11 ja 18)
9-14
(5, 12 ja 19)
9-15
(16, 13 ja 19)
10-16
(7, 14 ja 21)
9-15
(8 ja 57)
1.10 koolitus, 22-29 pukus
Neeruhaiguste arst Leelo Järv - - - 8-13
(14.10)
-
Neeruhaiguste arst Külli Kõlvald - - - - 10-14
(29.10)
Neuroloog Ülla Linnamägi 9-14 - - - 9-14
(1, 8 ja 15)
Neuroloog Pille Murumaa - - 8.30-15
(20 ja 27)
- 8.30-15
( 22)
Neuroloog Aili Orula - 8-14 8.30-15
(6 ja 13)
8-14 -
Noorte nõustaja Marge Tampere
(noormehed)
- 13.30-14.30 - - -
Noorte nõustaja Tiia Helve 8-15
(4 ja 18)
12-19
(25.10)
- - - -
Noorte nõustaja Esta Jüris - 12-19
(6, 13 ja 20)
- -
Noorte nõustamine Malle Praks - 8-12, 13-16
(26)
- - 8-12
13-16
(8, 15, 22 ja 29)
Ortopeed Marju Kelviste - 9-14
(12 ja 26)
- - 9-12
(29.10)
Psühhiaater Carmen Arak - 9-12 - - -
Psühhiaater Ann Veiken - 9-15 - 10-14 - 04-17.10 puhkus
Psühhiaater Olev Toomla 8.15-15 8.15-15
(19.10)
- - - 25-31 puhkus
Psühhiaater Riina Arendi - - - 13-15
(14, 21 ja 28)
-
Psühhiaater Pille Talvik 8.30-15 8.30-15 8.30-15 8.30-15 8.30-15
Psühholoog Margit Saks 9-11 9-15 - - -
Reumatoloog Mare Tender 8-15
(11, 18 ja 25)
- - - 8-15
(15 ja 29)
Reumatoloog Annika Valner - - - 8-15
(7.10)
-
Reumatoloog Mart Kull - - - - 10-15
(8 ja 22)
Silmaarst Kadri Põder 8-14
(4, 11 ja 18)
8-14
(5, 12 ja 26)
8-14
(6, 13 ja 27)
8-14
(7, 14 ja 28)
8-14
(1, 8 ja 27)
15-22 puhkus
Silmaarst Ljudmila Gorjatševa - 8-15 8-15 - - 25-31 puhkus
Silmaarst Anne-Liis Matson 8-14.30
(4 ja 11)
8-14.30
(5 ja 12)
8-14.30
(6 ja 13)
8-14.30
(14.10)
8-14.30
(15 ja 29)
18-27 puhkus
Silmaarst Aleks Kree 9-16
(18.10
- - - -
Sisearst Heldi Ainjärv - 13-15 - - -
Sisearst Margus Põder - - 12.40-16
(13 ja 27)
- -
Sisearst Marika Niinemets - - 12.40-16
(15.09)
12.40-16
(2 .09)
-
Sisearst Marion Ploovits 8.30-10.30
(11.10)
13-16
(4 ja 25)
- - - -
Sisearst Marika Niinemets - - 12.30-16
(7 ja 21)
- -
Taastusravi arst Made Vunk - - 8.20-12 - -
Taastusravi arst Mare Koort - - 8.20-12 8.20-12 -
Taastusravi arst Krista Lääne 10-14 - 14-16 - -
Töötervishoiuarst Ruudo Annus 10-16
(1.10)
- - - - 18-31 puhkus
uneraviõde Ketlin Veeväli 9-15 - - - -
Uroloog Tõnu Juul 11-14.20
(4, 11 ja 18)
13.-15
(5, 12 ja 19)
11-15
(6 ja 13)
10-15
(14.10)
-
Vaimse tervise õde Eve Aavik - - - 9-15
(28.10)
-9-15
(29.10)