Kabinet Arst E T K N R Märkused
Diabeediõde Reelika Espenberg 8-15
(18.05)
8-15
(5 ja 12)
8-15
(14 ja 28)
Endokrinoloog Hella Vides 9-15 9-15
(4 ja 11)
8-12
(26.05)
9-14 8-12
(21.05)
7.05 ja 12.05 koolitusel
Endoskoopilised uuringud Tiidrek Koemets - - 9-11 - - A405
Endoskoopilised uuringud Enno Kase - 9-11 - - -
Günekoloog Kaja Saarepuu 8-10
13-16
(24.05)
8-10
13-16
(4 ja 11)
10-12
13-16
8-12
(13 ja 27)
8-12
(7, 14 ja 21)
Günekoloog Ingrid Alesma 8-12
(3, 10 ja 31)
8-12 8-12
(12, 19 ja 26)
8-10
13-16
(6 ja 20)
10-12
13-16
(97 ja 28)
Günekoloog Maret Metsmaa - 8-12
13-16
(4, 18 ja 25)
- 8-12
13-16
(6, 13 ja 27)
-
Günekoloog Diana Vanaveski - - 9-12
13-16
- -
Günekoloog Malle Praks 8-12
13-16
(12 ja 19)
8-12
13-16(6, 13 ja 20)
-
Infektsionist Kadri Kõivumägi - - - 13-15
(13.05)
-
Kardioloog Mai Soots - 10-16 8-14 8-15 -
Kardioloog Ester Keba - 8-14
(11, 18 ja 25)
- 9-15
(13, 20 ja 27)
8-14
(14, 21 ja 28)
Kõrva-nina-kurgu arst Marek Metsmaa - 8.40-14 - - 8.40-14
Kõrva-nina-kurgu arst Siret Salben 8.20-15.20
(10 ja 24)
- 8.20-15.20 -
Kirurg Jaan Kõiv 9-16
(3, 10, 17 ja 31)
- - - -
Kirurg Tiidrek Koemets - - - 8.45-16
(7, 14 ja 28)
Kirurg Andres Tiit - 8.45-16 - - -
Kirurg Mati Lüdimois 9-16
(29.03)
- 8.45-16
(12.05)
8.45-16
(13, 20 ja 27)
-
Kirurg Enno Kase 9-16
(24.05
- 8.45-16
(5, 19 ja 26)
- -
Kopsuarst Asta Rosenfeldt 8-14 8-14 - - -
Kopsuarst Alvi Mikk - - - 8-14
(6 ja 13)
-
Kopsuarst Helina Survo-Charaf - - 9-15
(5, 19 ja 26)
9-15
(20 ja 27)
- 12.05 koolitus
kopsuhaiduste õde Aivi Saharov 14.00
(3 ja 17)
- 8.00
(12 ja 19)
14.00
(6.05)
-
Lastearst Gerli Mirka 9.30-12 - 8-15 - -
Lastearst Maarja Kärsin 12.30-14 - - - -
Lastepsühhiaater Reet Madisson - 8-12 - - -
Lastepsühhiaater Madis Parksepp 10-14 - - - -
Lastepsühhiaater Marja-Liisa Samoldin - - 9-14 10-15 -
Logopeed Reet Nigol 15-18 15-18 - - -
Naha- ja suguhaiguste arst Aade Topnik 9-15
(3, 10 ja 24)
- - - 9-15
(7, 14 ja 18)
17.05 ja 31.05 puhkus, 21.05 koolitus
Naha- ja suguhaiguste arst Marge Tampere 9-15 9-14 9-15 10-16
(13 ja 27)
9-15
(14 ja 28)
06-07.05 koolitus, 21.05 puhkus
Neeruhaiguste arst Leelo Järv - - - 8-13
(13.05)
-
Neuroloog Ülla Linnamägi 9-14
(3, 17, 24 ja 31)
- - - 9-14
Neuroloog Pille Murumaa - - 8.30-15
(5 ja 19)
- -
Neuroloog Aili Orula - 8-14
(4 ja 11
- 8-14
(6, 13 ja 27)
- 18-25.05 puhkus
Noorte nõustaja Marge Tampere
(noormehed)
- 13.30-14.30 - - -
Noorte nõustaja Tiia Helve 8-15
(3, 17 ja 31)
12-19
(10 ja 24)
- - - -
Noorte nõustaja Esta Jüris - 9-16
(12 ja 26)
(12-19
(19.05)
11-19
(6.05)
-
Noorte nõustamine Malle Praks - 8-12
13-16
(11, 187)
- - 8-12
13-16
(7, 14 ja 21)
Ortopeed Marju Kelviste - 9-13
(11 ja 25)
- - 9-12
(14 ja 21)
Psühhiaater Carmen Arak - 9-12 - - - puhkus19-25.04
Psühhiaater Ann Veiken - 9-15 - 10-14 - 24-30.05 puhkus
Psühhiaater Olev Toomla 8.15-15 - - - -
Psühhiaater Riina Arendi - - - 13-15
(6, 13 ja 27)
-
Psühhiaater Pille Talvik 8.30-15 8.30-15 8.30-15 8.30-15 8.30-15 17-24.05 puhkus
Psühholoog Margit Saks 9-11 9-15 - - -
Psühholoog Maarja Mõttus 9-14 - 9-14 9-14 -
Reumatoloog Mare Tender 8-15
(3, 10, 17 ja 24, 31)
- - - 8-15
(7 ja 21)
Reumatoloog Annika Valner - - - 8-15
(06.05)
-
Reumatoloog Mart Kull - - - - 10-15
(21 ja 28)
Silmaarst Kadri Põder 8-14 8-14
(11, 18 ja 25)
8-16
(04.05)
8-14 8-14
(6 ja 27)
8-16
(13 ja 20)
8-14
Silmaarst Ljudmila Gorjatševa - 8-15 8-15 - -
Silmaarst Anne-Liis Matson 8-14.30
(10, 17, 24 ja 31)
8-14.30
(11 ja 18)
8-14.30
(5, 12 ja 19)
8-14.30
(13.05)
8-14.30
(7, 14 ja 21)
Silmaarst Aleks Kree - - - 8-16
(13 ja 27)
-
Sisearst Heldi Ainjärv - 13-15 - - -
Sisearst Margus Põder - - 12.40-16
(5, 19)
- -
Sisearst Marika Niinemets - - - 12.40-16
(6 ja 20)
-
Sisearst Marion Ploovits 9-15
(31.05)
- - - -
Taastusravi arst Made Vunk - - 8.20-12 - -
Taastusravi arst Mare Koort - - 9-12 9-12 -
Taastusravi arst Krista Lääne 10-14 10-12 - - 10-14
töötervishoiuarst Ruudo Annus - 9.15-16
(25.05)
9-16
(19 ja 26)
9-15
(13 ja 20)
9.15-16
(28.95)
uneraviõde K. Veeväli 9-15 - - - -
Uroloog Tõnu Juul 11-14.20 11.40-14 11-15 10-15 -
Vaimse tervise õde Eve Aavik 9-15
(17 ja 31)
8-15
(4.05
9-15
(12.05)
- -