Kabinet Arst E T K N R Märkused
Diabeediõde Reelika Espenberg 8-15
(6.09)
- 8-15
(22 ja 29
10-11
(2, 9, 23 ja 30)
8-15
(3.09)
Endokrinoloog Hella Vides 9-15
(13,20 ja 27)
9-15 9-14
(8.09)
8-12
(1.09)
9-14 8-12
(10. 17 ja 24)
Endoskoopilised uuringud Tiidrek Koemets - - 9-11
(1, 8, 22 ja 29)
- - A405
Günekoloog Kaja Saarepuu 8-10 ja 13-16
(20 ja 27)
8-10 ja 13-16
(7, 14, 21 ja 28)
10-12 ja 13-16
(1, 8, 22 ja 29)
8-12
(16 ja 30)
8-12
(10 ja 17)
Günekoloog Ingrid Alesma - 8-12
(7, 14 ja 28)
8-12
(15.09)
10-12 ja 13-16
(2, 9 ja 30)
10-12 ja 13-16
Günekoloog Maret Metsmaa - 8-12, 13-16
(21 ja 28)
- 8-12,13-16
(16 ja 23)
-
Günekoloog Diana Vanaveski - - 9-12 ja 13-16
(8, 15, 22 ja 29)
- -
Günekoloog Malle Praks 8-12 ja 13-16
(7, 21 ja 28)
- 8-12, 13-16
(2, 9, 16 ja 23)
-
Infektsionist Kadri Kõivumägi - 13-15
(9.09)
- - -
Kardioloog Mai Soots - 10-16 8-14 9-15 - 29.06-02.09 puhkus
Kardioloog Ester Keba - 8-14 - 9-15 8-14
Kõrva-nina-kurgu arst Marek Metsmaa - 8.40-14 - - 8.40-14
(10, 17 ja 24)
Kõrva-nina-kurgu arst Siret Salben 8.20-15.20
(13.09)
- 8.20-15.20
(1, 8, 22 ja 29)
8.20-15.20 -
Kirurg Jaan Kõiv 9-16
(6, 13 ja 20)
- 8.45 -16
(22.09)
8.45-16
(10.09)
Kirurg Tiidrek Koemets - - - 8.45-16
(9.09)
8.45-16
(3 ja 24)
Kirurg Andres Tiit - 8.45-16 - - -
Kirurg Mati Lüdimois - - - 8.45-16
(2, 16, 23 ja 30)
8.45-16
(17.09)
Kirurg Enno Kase 9-16
(27.09)
- 8.45-16
(1, 8, 15 ja 29)
- -
Kopsuarst Asta Rosenfeldt 8-14 8-14 - - -
Kopsuarst Alvi Mikk - - - 8-14
(9, 16 ja 30)
8-14
Kopsuarst Helina Survo-Charaf - - 9-15
(1, 15, 22 ja 29)
- -
Lastearst Gerli Mirka 9.30-12
(6, 20 ja 27)
- 12-14 - -
Lastearst Maarja Kärsin 12.30-14
(6, 20 ja 27)
- - - - 23.08-03.09 puhkus
Lastepsühhiaater Reet Madisson - 8-12 - - -
Lastepsühhiaater Madis Parksepp 10-14 - - - -
Lastepsühhiaater Liisa Vister 8-14 8-12 8-14 8-14
Logopeed Reet Nigol 15-18 15-18 - - -
Naha- ja suguhaiguste arst Aade Topnik 9-15
(6, 13 ja 27)
- - - 9-15
(3, 10 ja 24)
Naha- ja suguhaiguste arst Marge Tampere 9-15 9-14 9-15
(1, 8, 15 ja 22)
10-16
(2, 9, 16 ja 23)
9-15
(3, 10 ja 17)
29-30.09 koolitus
Neeruhaiguste arst Leelo Järv - - - 8-13
(16.09)
-
Neuroloog Ülla Linnamägi 9-14
(14, 20 ja 27)
- - -
Neuroloog Pille Murumaa - - 8.30-15
(8, 15 ja 29)
- -
Neuroloog Aili Orula - 8-14 - 8-14 - 14-20.09 puhkus
Noorte nõustaja Marge Tampere
(noormehed)
- 13.30-14.30 - - -
Noorte nõustaja Tiia Helve 8-15
(6 ja 20)
12-19
(13 ja 27)
- - - -
Noorte nõustaja Esta Jüris - 9-16
(15 ja 29)
12-19
(8 ja 22)
- -
Noorte nõustamine Malle Praks - - - 8-12
13-16
Ortopeed Marju Kelviste - 9-14
(14, 21 ja 28)
- - 9-12
(24.09)
Psühhiaater Carmen Arak - 9-12
(14 ja 28)
- - - 6-12.09 puhkusel
Psühhiaater Ann Veiken - 9-15 - 10-14 -
Psühhiaater Olev Toomla 8.15-15 - - - -
Psühhiaater Riina Arendi - - - 13-15
(9, 16 ja 30)
- 31.08-03.09 puhkusel
Psühhiaater Pille Talvik 8.30-15 8.30-15 8.30-15 8.30-15 8.30-15 20-26.09 puhkusel
Psühholoog Margit Saks 9-11 9-15 - - -
Reumatoloog Mare Tender 8-15 - - - 8-15
(3 ja 17.09)
Reumatoloog Annika Valner - - - 8-15
(9.09)
-
Reumatoloog Mart Kull - - - - 10-15
(10 ja 24.09)
Silmaarst Kadri Põder 8-14
(13, 20 ja 27)
8-14
(14, 21 ja 28)
8-14 8-14
(2, 16, 23 ja 20)
8-14
(14.09)
03, 06-07 ja 17.09 koolitus
Silmaarst Ljudmila Gorjatševa - 8-15 8-15 - -
Silmaarst Anne-Liis Matson 8-14.30 8-14.30 8-14.30 8-14.30
(16.09)
- 30.08-03.09 puhkus
Sisearst Heldi Ainjärv - 13-15 - - -
Sisearst Margus Põder - - 12.40-16
(8 ja 22)
- -
Sisearst Marika Niinemets - - 12.40-16
(15.09)
12.40-16
(2 .09)
-
Sisearst Marion Ploovits 8-12
(13 ja 27)
13-16
(6 ja 20)
- - - -
Taastusravi arst Made Vunk - - 8.20-12
(8, 15 ja 29)
- -
Taastusravi arst Mare Koort - - 8.20-12
(22.09)
8.20-12 -
Taastusravi arst Krista Lääne 10-14 10-12 - - 10-14
uneraviõde K. Veeväli 9-15 - - - -
Uroloog Tõnu Juul 11-14.20 11.40-14 11-15 10-15 -
Vaimse tervise õde Eve Aavik 9-15
(6 ja 13)
9-12
(17 ja 24)
- 9-15
(2.09)
-