Digiregistratuuris saab nüüd aegu broneerida ka Viljandi haigla eriarstide vastuvõtule Põltsamaal

06.01.2020

PRESSITEADE
Viljandi haigla
06. 01. 2020

Digiregistratuuris saab nüüd aegu broneerida ka Viljandi haigla eriarstide vastuvõtule Põltsamaal

Kõik Viljandi haigla eriarstide vastuvõtud on leitavad üleriigilisest digiregistratuurist. Alates tänasest toimib digiregistratuuris saatekirjaga aegade otsimine, broneerimine ja tühistamine ka Viljandi haigla reumatoloogia, neuroloogia, endokrinoloogia ja kardioloogia teenustele Põltsamaa tervisekeskuses, kus Viljandi arstid vastu võtavad.


Aja broneerimisel patsiendiportaalis www.digilugu.ee veenduge, et märkisite valikus endale sobiva asukoha – Viljandi või Põltsamaa. Eriarstide aegade broneerimisega tegeleb jätkuvalt ka Viljandi haigla peahoone registratuur (E-R 8-16) telefon 434 3001, kes vajadusel aitab ka digitaalse registreerimisega tekkivate takistuste või küsimustega.

Kui teil ei ole võimalik kokkulepitud ajal vastuvõtule tulla, andke sellest hiljemalt 24 h enne vastuvõttu teada telefonil 434 3001 (E-R 8-16) või e-kirjaga registratuur@vmh.ee. Põltsamaa tervisekeskuse registratuur: 775 1248 / 5552 2151.


Eriarsti esmase visiidi tasu on 5 eurot, erandid leiate siit.

Üleriigiline  digiregistratuur on eriarsti vastuvõtuaegade broneerimise lahendus riiklikus patsiendiportaalis www.digilugu.ee, kus on võimalik broneerida, tühistada ja muuta eriarsti esmaseid vastuvõtuaegu kõikides selle lahendusega liitunud tervishoiuasutustes.

NB! Saatekirja vajavate erialade vastuvõtud on nähtavad vaid siis, kui on olemas vastava eriala saatekiri või sellele erialale on avatud tasulised vastuvõtud.

Saatekirja olemasolu ei ole vajalik pöördumisel järgnevate eriarstide poole: psühhiaater, günekoloog, nahaarst ja silmaarst.

 
Ene Veiksaar
SA Viljandi Haigla
Kommunikatsioonijuht
Mobiil 5301 6518
e-post ene.veiksaar@vmh.ee