Täna tähistasime meie erilise ümara maja 10. sünnipäeva!

22.02.2023

Täna tähistasime meie ringmaja 10. sünnipäeva. 

22. veebruaril 2013 avati pidulikult Viljandi haigla õendus-hoolduskeskuse uus maja ehk meile ümarmaja või ringmaja. Toona, maja avamisel ütles meie juhatuse esimees: „Meil on hea meel tõdeda, et õendus-hoolduskeskuse valmimisega on täitumas haigla eesmärk koondada pikaajalise teenuse vajajad kaunisse Jämejala pargikeskkonda, edasi on meie ülesanne seda rõõmsailmelist maja täita hoolimise ja hoolitsusega.“  
 
Tänasel sünnipäeva päeval tõdesime üheskoos, et meil on see õnnestunud! Keskus asub hubases pargikeskkonnas, pakkudes lisaks hoolitsusele ja järelevaatamisele ka võimalust nautida puhast õhku ja kaunist vaadet.
 
Nii hoonete funktsionaalsus kui keskkond on loodud mõeldes eakamale ja terviseprobleemidega inimesele, võimaldades piisavalt nii suhtlust kui eraldatust, liikumisvõimalusi kui mugavust. Kena ja valgusrikka ümara põhiplaaniga hoone loomisel on silmas peetud eelkõige dementsussündroomiga eakate eripärasid. Kasutatud on tänapäevaseid materjale, võimalusi ja lahendusi, et klient saaks end tunda võimalikult mugavalt ja koduselt.
 
Palju õnne sünnipäevaks!