Vaktsineerimise võimalused Viljandi haiglas ja vaktsineerimisbussis 22.-29. juuli

22.07.2021

Hea meel on tõdeda, et vaktsineerimise võimalus bussis on väga hästi vastu võetud ning inimesed ootavad väga kannatlikult vahel üpris pikaks veninud järjekordades. Suur tänu teile kõigile!

Kes järjekorras oodata ei soovi, sel on võimalus broneerida endale aeg Pfizeri vaktsiinile (kahedoosiline, sobiv alates 12. eluaastast, loe vaktsiinist lähemalt: SIIT29. juuliks alates kella 16-st Viljandi haiglasse (I korruse fuajees asuvasse analüüside kabinetti). Registreerida saab nii Viljandi haigla registratuuri tel 434 3001 kui digiregistratuuris digilugu.ee.

Sel nädalal on võimalus end vaktsineerida Covid-19 vastu vaktsineerimisbussis Viljandi Vabaduse platsil neljapäeval, reedel ja laupäeval (22., 23. ja 24. juulil).

Buss alustab hommikul kel 10 ning seisab seal kindlasti kella 18-ni. Kui vaktsiini soovijaid on rohkem, siis tehakse kaitsesüste kella kümneni õhtul.

Bussis saab end vaktsineerida nii kahedoosilise Pfizeri vaktsiiniga (6 nädala pärast teine doos bussis samas paigas), mis sobib alates vanusest 12 eluaastat, kui ka ühedoosilise Jansseniga (alates 18. eluaastast, loe vaktsiinist lähemalt SIIT).
 
Vaktsineerima tulles tuleb kindlasti kaasa võtta isikut tõendav dokument. 
 Kui inimene tunneb end haigena või on lähikontaktsuse tõttu isolatsioonis, tuleb vaktsineerimine edasi lükata. Neid, kes on COVID-19 haigust põdenud, oodatakse vaktsineerima 6 kuud pärast tervenemist ja teha tuleb üks kaitsesüst.

Krista Valdvee
SA Viljandi Haigla
koostööteenuste juht
tel 5349 5332
krista.valdvee@vmh.ee