Ambulatoorse ravi kliinik

Ambulatoorse ravi kliinik paikneb haigla A- ja B-korpuse II korrusel. Arsti vastuvõtule vormistamine toimub registratuuris.

Ambulatoorses ravis võtavad vastu järgmised kvalifitseeritud spetsialistid: südamearst, närviarst, kirurg, sisearst, kõrva-nina-kurguarst, naha-suguhaigustearst, kopsuarst, naistearst, silmaarst, lastearst, endokrinoloog, uroloog, gastroenteroloog, nefroloog, ortopeed, töötervishoiuarst, nakkushaiguste arst, taastusraviarst ja reumaarst.

Töötame tänapäevastes töötingimustes ning kasutame kaasaegset meditsiinitehnikat. Meie igapäevastes tegevustes on esikohal sõbralik ning tähelepanelik suhtumine patsientidesse, pereliikmetesse ja kolleegidesse. 

Meie kliinik on hinnatud õppebaasiks tulevastele arstidele ja õdedele.

Kliiniku töötajatele pakume lisaks mitmekesisele ja huvitavale meeskonnatööle enesetäiendamise võimalusi sise- ja väliskoolitustel, traditsioonilisi ühiseid vabaajaüritusi, taastusravis võimlemist ja muid soodustusi.

Kvalifitseeritud õed teevad iseseisvaid vastuvõtte endokrinoloogia ja pulmonoloogia erialal. 

Vaata eriarstide vastuvõttude aegu siit.

 

Ambulatoorses ravis asub ka apteek, kust patsiendid saavad osta endale vajalikke ravimeid.

Tervise Arengu Instituudi toel tegutseb osakonnas noortenõustamise kabinet, kus toimub tasuta vastuvõtt ja nõustamine kõigile noortele, nii neidudele kui noormeestele (vanuses kuni 24 eluaastat (kaasa arvatud)), ka nendele, kel mingil põhjusel ravikindlustus puudub. 
Oodatud on kõik, kel on seksuaaltervise ja seksuaalsuse suhtes küsimusi või muresid.

Registreerimine registratuuri telefonil 434 3001.