Kirurgiakliiniku koosseisu kuulub kirurgia statsionaarne- ja päevakirurgia osakond ning inensiivravi ja operatsiooniplokk. Kirurgia osakonna töö hõlmab üldkirurgiliste-, bariaatriliste-, trauma-ortopeediliste- uroloogiliste ning LOR patsientide plaanilist ja erakorralist käsitlust.

Meie eesmärgiks on areneda koos eriala arenguga maailmas, pakkuda parimat võimalikku lahendust üldhaiglas. Üha enam võtame kasutusele miniinvasiivseid operatsioonimeetodeid erinevate haiguste ravis. Meetodi eeliseks on väiksem kudede trauma, väiksem postoperatiivne valu, kiirem naasmine igapäevaellu, vähem haavainfektsioone, kosmeetiline efekt.

Soovime Teile meeldivat viibimist kirurgia osakonnas ja kiiret paranemist!

Vaata kontakte siit.

Praktika kirurgiakliinikus

SA Viljandi Haigla on praktikabaasiks TÜ arstiteaduskonna üliõpilastele ja residentidele ning Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ja Tallinna Meditsiinikooli õenduspersonalile. Meie osakonna läbib iga aasta kirurgiapraktika IV ja VI kursuse arstiteaduskonna üliõpilased, kes on hinnanud positiivselt saadud kogemusi. Praktika ajaks on võimalik saada ka majutus ühiselamus. Selleks võtta ühendust
koolituskeskuse juhiga: signe.susi[at]vmh.ee